Aksident ne magjistralen Prishtine-Podujeve, 1 vdekur

Aksident ne magjistralen Prishtine-Podujeve, 1 vdekur

Nga albeu ne prej albeu.com

Në një aksident trafiku, që ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Podujevë ka humbur jetwn një person dhe 3 të tjerë janë lënduar. Policia e Kosovës ka njoftuar se personi që ka humbur jetën në këtë aksident është shqiptar i ...
  • 11
  • Fsheh
  • Voto

Duhet të regjistroheni që ta votoni këtë lajm,ju lutem regjistroheni tani!

Duhet të regjistroheni që ta eliminoni këtë lajm,ju lutem regjistroheni tani!

Kyçur To Ngjarjet.com

Nuk keni llogari ende,ju lutem regjistroheni!