14.3 C
Tetovo
E hënë, Korrik 16, 2018

Foto

Fotografi

Peshkaqen 3 metra i gjatë doli papritur në breg (Foto)

Dëshmitarë ishin vetë turistët që janë larguar të tmerruar nga bregdeti i Benidormit , në Spanjë, pasi një peshkaqen 3 metra i gjatë doli...

Gjykimi islam rreth mbytjes së insekteve

Pyetja: Insektet të cilat gjinden nëpër shtëpi, siç janë milingonat, furrtaret, buburrecat dhe insektet të tjera të ngjashme me këto… a lejohet mbytja e...
video

(VIDEO) Fatimja nëpër dasma në Bogovinjë shkonë me dimija

Pjesa e dytë e dokumentarit rreth ", treshes" Prokuroret special Fatime Fetai, Katica Janeva dhe Lence Ristovska zbulojmë më shumë detaje të jetës së...

“Polici” largohet nga Portokallia

Aktori Florian Binaj mësohet se nuk do të jetë më pjesë e spektaklit të humorit “Portokalli” i cili transmetohet në Top Channel, çfarë po ndodh...

Shokuese, për tu argëtuar, Nëna le fëmijën të vdes në karrocë! (FOTO)

  Shokuese nga një nënë 17 vjece e cila nga pakujdesia la foshnjën e saj nëntë mujashe të vdiste. Viktoria Kuznetsova, 17 vjeç, e la...

FOTO/ Kim Kardashian: tregon të pasmet gjigante

Kim Kardashian ekspozoi format, teksa po pushon në Malibu. Ajo është më seksi në botë 36-vjeçarja Kardashian si duket më në formë se një...

Shkurte Gashi, uron gjyshin e vet Haxhin e kryer me një torte

Shkrute Gashi ka postuar ne instagram një fotografi me babagjyshin e vet duke ja uruar Haxhillëkun, me një surpriz torte e shkruajtur Urime Babagjysh...

Thaçi me Lumen takime me presidentin Trump dhe zonjën e parë, Melania Trump

Presidenti i Kosovës z.Hashim Thaçi sot publikoi fotografi nga takimi zyrtarë me Presidentin Amerikan z.Donald Trump. Në informacionin e publikuar z.Thaçi shtoi: Bashkë me Lumen...

Përurohet fabrika, kompania angleze njofton hapjen e një fabrike të dytë në Gostivar

Sot në Gostivar u inaugurua hapja e fabrikës për prodhimin e materialeve biokompatibile të kompanisë ndërkombëtare "PRG Angli", ku morën pjesë kryeshefi ekzekutiv i Kompanisë...

Luan Krasniqi takon Angela Merkel, e falënderon për mbështetjen ndaj Kosovës

Ish – kampioni i Evropës në kategorinë e rëndë në boks, Luan Krasniqi ka takuar kancellaren e Gjermanisë, Angela Merkel në kuadër të një...