4 C
Tetovo
E enjte, Shkurt 23, 2017

Foto

Fotografi

Shumë gjatë e kam pritur këtë moment |Foto-Humor|

Fotografia e arritur në kutin postare, ishte titulluar shumë shkurt e shqip, e kam pritur këtë moment të ndodhë edhe kjo që me siguri është...

Pesë kosovarë dhe një turk, janë arrestuar të martën në Zvicër

Shqiptarët dhe turku dyshohen për korrupsion dhe dhënien e lejeve të qëndrimit. Ndër të arrestuarit është një funksionar i lartë i Entit për Migrim dhe...

Tragjedi në Fushë Kosovë, treni godet veturën 1 i vdekur!

Ngjarja tragjike që ndodhi në afërsi të fshatit Miradi të Fushë Kosovës ndërsa një qytetar i ka dërguar disa fotografi në KALLXO.com Raportohet se viktima...

Kaltrina Aziri Ofizere e parë me origjinë shqiptare në Forcat e Infanterisë zvicërane

me prejardhje nga Gjilani është një tjetër vajzë shqiptare nga Kosova e cila vjen me suksesin e radhës. Kaltrina është lindur në Bernë. Ajo ka...

Pacolli: Akr në timonin e qeverisë do të mundëson rritje ekonomike mbi 8%

Qytetarët e kanë kuptuar se nuk mund të vazhdohët më me eksperimente dhe me ata që pos premtimeve (mirë të artikuluara) nuk kanë çka...

Thaçi 4 alpinistëve u dorëzoi flamurin e Kosovës për ta ngritur në majën e...

Presidenti i Kosovës z.Thaçi nga takimi i sotëm me tre alpinistët Arinetës, Nazmiut, Qëndrimit dhe Hakiut, njëkohësisht me këtë rast ua ka dorëzuar flamurin...

Mediat maqedonase, re të zeza vijnë nga Kosova mbi Shkup!!

Mediat maqedonase, por dhe tjerat ndërkombëtare ndonjëherë për ndonjë shikueshmëri apo klikim të së njejtës shfrytëzojnë mënyra të ndryshme nga opinoni që kur të...

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska: Pushime me djalin…

Nga ç`do moment Mamaqi dinë të sjell humorë, ai edhe në jetën e tij private duke u argëtuar me familjen e vet (Amardën dhe...

Eva Ndoja dhe Fibi shpërndajtën foto me valixhen nga 500 euro

Ata sigurisht dëshirojnë të ndajnë me fansat e veta cdo të re nga Jeta e tyre, ndërsa nga fotografia e fundit shihet ato pranë...

Beniada modele,showgirl dhe mbesa e Presidentit Bujar Nishani

Beniada Nishani (Jakic) po bën karrierë si modele dhe showgirl në Itali. Bukuroshja bionde vjen nga qyteti i Durrësit gjenerata e 1991, ku jetoi...