25 C
Tetovo
E enjte, Korrik 27, 2017

Fun

Fun

Angela Martini me kënd po shëtit!

Bukuroshja, këngëtarja, artistja nga Shqiperia e ka titulluar "Walking with my baby" ne anglisht kete fotografi me miniqenushin e vet duke ecur rruges.

Qeni i Simon Cowell para komisionit American Got Talent 2017

Simon Cowell para regjisë së mirënjohur American Got Talent 2017 prezentoi apo shpalosi aftësitë që ka qenushi i dashur i saj me shenja të...

Foto Retro nga grupi Elita 5 (Tetovë)

Elita 5 është grup muzikor i zhanrit të muzikës rok. Grupi është krijuar në fillim të viteve të '90 në Tetovë nga Agron Idrizi. Anëtarët e grupit janë : Mevaip Mustafi...

Blendi poston foto me Zhan Klod Van Dam

Blendi Fevziu ka postuar një fotografi me artistin Zhan Klod Van Dam, në një aeroplan ku nuk jepen detaje tjera përveç se fotografija është...

Barcelona me 9 mesfushorë, kërkon edhe dy të tjerë! Ja cilët janë ata(FOTO)

Barcelona është skuadra me numrin më të mëdha të mesfushorëve në La Liga Drejtuesit e Barcelonës janë duke kërkuar dy mesfushorë për sezonin e ardhshëm,...
video

Adrian Gaxha ft Ronela Hajati – Ka je 2x

  https://www.youtube.com/watch?v=XuPw8BqGeuM

Me fitoren 3-0, tifozat dhe Shkëndija Ja Urojnë QATOS Ditëlindjen

Skuadra 'kuqezi' me fitoren 3-0 kundër Daçias, nuk e  ndalin festën por atë e vazhdojnë në mënyrën më të mirë duke ia uruar trenerit...

Si fitoi zgjedhjet PS-ja dhe Edi Rama

Pasi numërimit te votave, PS-ja  dhe kryeministri Rama duket se si  fituan 74 mandate, pra nga propaganda e sipër postuar shihet qartë si fituan socialistët Disa prej...

Ndjeket Balena “BlUe”

Nga një grup bukuroshesh (emrat e të cilave nuk i bëjmë të njohura) kanë vendosur të ndjekin Balenën "BlUe", një foto e improvizuar nga vet...
video

Momente qesharake, kafshët dhe gabimet e tyre të xhiruara |VIDEO|

Kafshët asnjëherë nuk ngecin së bërit gabim që ne të qeshim, nga portali yne kemi zgjedhur apo hartuar një video të përzgjedhur e momenteve që kafshët...