18 C
Tetovo
E diel, Gusht 19, 2018

Fun

Fun

FOTO/ Kim Kardashian: tregon të pasmet gjigante

Kim Kardashian ekspozoi format, teksa po pushon në Malibu. Ajo është më seksi në botë 36-vjeçarja Kardashian si duket më në formë se një...

Luan Krasniqi takon Angela Merkel, e falënderon për mbështetjen ndaj Kosovës

Ish – kampioni i Evropës në kategorinë e rëndë në boks, Luan Krasniqi ka takuar kancellaren e Gjermanisë, Angela Merkel në kuadër të një...

Nuk është dasëm sheikësh, por dasëm në zemër të Shkupit 38 mijë euro këngëtares!!

Nuk është dasëm sheikësh, por dasëm në zemër të Shkupit, ku mysafirët i ka argëtuar këngëtarja Shkurte Gashi, e njohur edhe si këngëtarja me...

Kënd po Falemenderon Messi ! (FOTO)

"Faleminderit" i Mbretit të Barcelonës shkon për Parcero MALUMA !! 😉😉 ku pastaj shtonë Koncert spektakolar. Messi poashtu jep edhe disa shenime me Faleminderit shoku im !! 😉😉 Koncert...

Avokatja më seksi shqiptare, provokon me foto të reja

Avokatja, tërheqëse dhe shumë joshëse Redona Koçi është e para shqiptare më e bukura juriste e ekploruar nga mediat e vendit, mund të themi...
video

Disa nga yjet e futbollit botëror bashkë me fëmijët e tyre! (Video)

Një video material i siguruar nga OhMyGoal.KeliNetwork, shpalosi momentet më të bukura nga ikonat e futbollit duke kaluar kohën më të cmueshmë të tyre me...

Fjala “ngjashmëri” njeri dhe kafshë

Ne gjithmonë hasim njerëz që duken si njerëz.. por për të përmbushur disa objektiva në këto fotografi që do ti postojm më poshtë kanë...

Labi ikona i Kosoves u rikthye edhe këtë herë me dicka të veçantë

Labi ikona i Kosoves u rikthye edhe këtë herë me dicka të veçantë me risi të shumta, por po aq të mirëpritura. Në qendër mediatike, moderatori,...

Humor me fotografinë e Ronaldos

Ronaldos i kanë gjetur një forografi të vjetër dhe e kanë krahasuar me një të sodit, poashtu kanë shtuar disa fjalë që shihen në...