18 C
Tetovo
E diel, Gusht 19, 2018

Fun

Fun

Deputeti Gashi pas dështimit për të mar ZYLQYFLIEN, dështoj që ta mer edhe qeverien!

Deputetit të levizjes Besa si duket nuk është duke i ecur fati aspak. Në rinin e tij ai kishte një qëllim si e thonte edhe...
video

VIDEO-Rrëfen:17 vjeçari nga Kumanova, që vazhdon te luaj Balenën Blue

Tronditet Maqedonia shikoni se si rrefehet 17 vjeçari nga Kumanova qe vazhdon te luaj Balenën Blue! https://www.facebook.com/1831891163802453/videos/1883927551932147/

Sa vota ka marrë Behgjet Pacolli dhe LABI në Lipjan

Nga AKR-ja duke raportuar direkt nga Shtabi zgjedhor i degës në Lipjan njoftuan se në bazë të rezultateve të numëruara deri më tani del...

A e dini ku ndodhet Aeroporti ✈më i rrezikshëm në Botë!

Aeroporti më i rrezikshëm në botë, është vërtetuar me një video inçizim i realizuar nga shqiptari Amir Miftari i postuar në Blloku62, në Vendin e...

Teuta Krasniqi, një foto me dy fjalë

Aktorja shqiptare me prejardhje nga Kosova, sa shkonë e zbukurohet çdo fotografi e saja të sajon në një foto gjenike. Në postimin e saj në...
video

VIDEO-Humor O për Allah lishoje kadale…

O për Allah lishoje kadale..., janë lutjet e djaloshit në të majt i cili po frigohet shumë nga lartësia dhe që nga fillimi ai...
video

Kuzhinierja e vitit |video-humor|

Shefja më e njohur e kuzhinës në botë, emrin e saj të vërtet nuk e tregojm (për shkak se nuk e dijmë) vetëm se...

Nuk është dasëm sheikësh, por dasëm në zemër të Shkupit 38 mijë euro këngëtares!!

Nuk është dasëm sheikësh, por dasëm në zemër të Shkupit, ku mysafirët i ka argëtuar këngëtarja Shkurte Gashi, e njohur edhe si këngëtarja me...

Fjala “ngjashmëri” njeri dhe kafshë

Ne gjithmonë hasim njerëz që duken si njerëz.. por për të përmbushur disa objektiva në këto fotografi që do ti postojm më poshtë kanë...

Foto Retro nga grupi Elita 5 (Tetovë)

Elita 5 është grup muzikor i zhanrit të muzikës rok. Grupi është krijuar në fillim të viteve të '90 në Tetovë nga Agron Idrizi. Anëtarët e grupit janë : Mevaip Mustafi...