4 C
Tetovo
E enjte, Shkurt 23, 2017

Mode

Mode

Danubi, lumi më spektakular në Evropë (Video)

Lumi Danub përshkon 10 vende evropiane dhe katër kryeqytete të njohura botërore. Roli histori i tij mbetet si një ind lidhës kulturor midis Lindjes...

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska: Pushime me djalin…

Nga ç`do moment Mamaqi dinë të sjell humorë, ai edhe në jetën e tij private duke u argëtuar me familjen e vet (Amardën dhe...

Eva Ndoja dhe Fibi shpërndajtën foto me valixhen nga 500 euro

Ata sigurisht dëshirojnë të ndajnë me fansat e veta cdo të re nga Jeta e tyre, ndërsa nga fotografia e fundit shihet ato pranë...

Vallëzim spektakular nga vallëtari me veshje tradicionale |Video|

  Vallëtari me veshje tradicionale, befason shikuesit përeth duke vallëzuar në shumë mënyra që njeriu apo ju i keni hasur, nga ajo tradicionale e deri...

Beniada modele,showgirl dhe mbesa e Presidentit Bujar Nishani

Beniada Nishani (Jakic) po bën karrierë si modele dhe showgirl në Itali. Bukuroshja bionde vjen nga qyteti i Durrësit gjenerata e 1991, ku jetoi...

Ju kujtohet vogëlushi, që preku Botën me gjendjen e tij, sot filloi klasa e...

Ju kujtohet në fotografia e vogëlushit 3-vjeçar nga Nigeria, i cili u gjet duke vdekur pa ngrënë e pa pirë pasi familja e tij...

Princ i Arabisë, një shëtitje me Aeroplan, zogjëve grabitqar (FOTO)

Luksi i Princave të Arabisë si duket dita ditës nxjerrin nga një të re! Kjo e fundit nuk ka habitur vetëm informuesit nëpërmjet portale...

8 gjëra të cilat çdo mashkull duhet t’i ketë në veturë

ELIMINUESIN E NJOLLAVE Mbase ju duket që kjo është gjëja e fundit të cilën do të duhej ta kishit në veturë, mirëpo mendoni për situatën...

Shtetet e Bashkuara të Amerikës ngatërruan emrin e kryeministres së Britanisë me të pornostares!

  Edhe pse gabimi u korrigjua menjëherë nga Shtëpia e Bardhë ku është shkruar tre herë gabim emri i kryeministres së Britanisë, Theresa May, në letrat...
video

Aida Doci 8 me 2 Burdushit i këndon Ilahije në veshë (VIDEO)

Një moment jo i miri për Burdushin, ku ishte i ftuari në emisionin n`Kosovë Show, mirëpo fillimi si cdo here nga protagonistja këngëtarja shumë...