16.4 C
Tetovo
E mërkurë, Shtator 20, 2017
Ballina Show Biz

Show Biz

Show Biz

video

Disa nga yjet e futbollit botëror bashkë me fëmijët e tyre! (Video)

Një video material i siguruar nga OhMyGoal.KeliNetwork, shpalosi momentet më të bukura nga ikonat e futbollit duke kaluar kohën më të cmueshmë të tyre me...

Beniada, mbesa Nishanit GODET sërish ne foto sesion Nudo (+16 )

Beniada Nishani Bukuroshja e cila nuk njihet vetëm si mbesa e Bujar Nishanit ajo njihet edhe si modele e cila edhe thiret Modelja seksi...

Labi ikona i Kosoves u rikthye edhe këtë herë me dicka të veçantë

Labi ikona i Kosoves u rikthye edhe këtë herë me dicka të veçantë me risi të shumta, por po aq të mirëpritura. Në qendër mediatike, moderatori,...

Angela Martini me kënd po shëtit!

Bukuroshja, këngëtarja, artistja nga Shqiperia e ka titulluar "Walking with my baby" ne anglisht kete fotografi me miniqenushin e vet duke ecur rruges.

Foto Retro nga grupi Elita 5 (Tetovë)

Elita 5 është grup muzikor i zhanrit të muzikës rok. Grupi është krijuar në fillim të viteve të '90 në Tetovë nga Agron Idrizi. Anëtarët e grupit janë : Mevaip Mustafi...

Teatri i Tetovës jetësoi spektaklin skenik, premierën e komedisë “Kripë Deti”

Mbrëmë Teatri i Tetovës jetësoi spektaklin skenik, premierën e komedisë "Kripë Deti". Për të vjedhur me fjalë emocionin artistik dhe njerëzor që përjetoi spektatori mbrëmë,...

Blendi poston foto me Zhan Klod Van Dam

Blendi Fevziu ka postuar një fotografi me artistin Zhan Klod Van Dam, në një aeroplan ku nuk jepen detaje tjera përveç se fotografija është...
video

Adrian Gaxha ft Ronela Hajati – Ka je 2x

  https://www.youtube.com/watch?v=XuPw8BqGeuM

Mergim Mavraj vizitoi Xhaminë ku Profeti Muhamed a.s u ngjitë në qiell (FOTO)

Mavraj nga postimi i tij në fejsbuk tregon se ndodhet në qytetin Al Quds Al Aqsa – Jerusalem. Ai nënvizon se: Ndjehem i privilegjuar...