11 C
Tetovo
E premte, Maj 26, 2017
Ballina Show Biz

Show Biz

Show Biz

Ish-Vjehrra shpëndajti hitin e Dafinës, ja ç`fare i përgjigjet këngëtarja (Foto)

Ka një periudh të gjatë që këngëtarja e njohur Dafina dhe këngëtari Ledri janë ndarë, poashtu ata nuk ndjekin njëri-tjetrin as në rrjete sociale,...

Në prehërin e Shokut, Kur shokin se ki veq shok po e ki Nanë...

Artistët gjithmonë janë në udhëtim. Ato çdo herë postojnë nga ndonjë moment të shkrepur apo rekorduar, por kjo fotografi e fundit e postuar nga...

Eni Koçi, në mes Qendrës Tregtare e veshur veq me një bluzë

Eni Koçi, në mes Qendrës Tregtare e veshur veq me një bluzë, janë vetëm disa fjalë provokuese të këtij artikulli ku Eni pati postuar...

Kanye West fshin të gjitha ‘twittat’ që e lidhin me Donald Trumpin (Foto)

West, i cili u takua me Trumpin në ‘Trump Tower’ gjatë muajit dhjetor të vitit të kaluar, kishte shpjeguar arsyen e takimit me atëbotë...

Nuk ka më Kim me të pasme gjigante (Foto)

Dielli në epokën e Kim Kardashian duket se po perëndon. Show girli e cila është bërë ë njohur pikërisht për të pasmet e saj...

Në moshë 43 vjeçare, Kate Moss pozon e zhveshur (Foto, +16)

Kate Moss, Donatella Versace, Jessica Chastain, Taraji P. Henson dhe Jennifer Lopez, ndodhen në ballinën e revistës W, në kuadër të edicionit të veçantë...

Karamele e përsosur: Modelet nga lëkura ngjyrë okër

Kontrasti më mbresëlënës me lëkurë të bujshme të larme ngjyrë të gështenjtë arrihet bashkë me ngjyrën e bardhë. Mbase është dimër, por pantallonat e shndritshme...

“Duke u përgatitur për Las Vegasin”(FOTO)

Kohët e fundit ka thënë për revistën “W” se ka filluar ta vlerësojë më shumë trupin e saj tani që është e pjekur dhe...

Soni Malaj shfaq linjat perfekte në fotografinë e fundit (Foto)

Gjatë kësaj kohe, ajo ka menduar t’i japë vetes disa ditë pushim, gjersa shumë shpejt do t’i futet punës për të sjell në treg...

Me një pozë joshëse, Morena paralajmëron projektin e ri (Foto)

Projekti do të mbajë emrin “Inat” dhe bukuroshja ka bërë të ditur se do të lansohet së shpejti. “Inat, vjen së shpejti”, shkruan pranë fotografisë...