18 C
Tetovo
E diel, Gusht 19, 2018

Marcelo rinovon kontraten me Realin

Marcelo ka rinovuar kontratën me Real Madridin deri në qershor të vitit 2022. Real Madridi ka njoftuar se mbrojtësi brazilian, Marcelo, ka rinovuar kontratën që...
video

Disa nga yjet e futbollit botëror bashkë me fëmijët e tyre! (Video)

Një video material i siguruar nga OhMyGoal.KeliNetwork, shpalosi momentet më të bukura nga ikonat e futbollit duke kaluar kohën më të cmueshmë të tyre me...
video

Tundet KF Vardari (0-5) nga ZENITI (Rusi) Video Material!

Loja e mbrëshme ishte e kobshme për ekipin e Vardarit ! Që në fillim të ndeshjes, ekipi I Zenit filloi ofensivën dhe krijoi shanset,...

Të arriturat e Kikboksierit Shkodran Veseli

  Pra të arriturat e Kikboksierit Shkodran Veseli janë: 99 Ndeshje 80 Fitore 18 Humbje 1 Barazim 4x - Kampion Bote 2x - Kampion Europe 1x - Kampion Austrie Burimi...

Calcio mercato’ raporton se mesfushori Denis Suarez ka refuzuar…

‘Calcio mercato’ raporton se mesfushori Denis Suarez ka refuzuar Tottenhamin dhe Napolin pasi dëshiron të qëndrojë në Spanjë tek Barcelona " shkruan blaugran me...

Majlinda Kelmendi fiton çmimin “Xhudistja më e mirë e sotme“

Majlinda Kelmendi ka fituar çmimin prestigjioz “Xhudistja më e mirë e sotme” (Best Female Judoka Today) nga Federata Ndërkombëtare e Xhudos. Kampionia olimpike është...

M’Baye Niang pritet të largohet nga Milani

M’Baye Niang ditëve të fundit po flitet se do të largohet nga ekipi Milanit, nga që nuk bën pjesë në planet e trajnerit, Vicenzo...

z. DESTANI: Djemtë e Shkëndijës kuqezi na dhuruan plot kënaqësi në Finlandë

Deklarata e plotë e z.Destanit: Djemtë e Shkëndijës kuqezi na dhuruan plot kënaqësi në Finlandë, duke na bërë të kthehemi që andej të lumtur. Rruga...

Milan dhe Genoa arritën marrëveshje për huazimin e mesfushorit italian, Andrea Bertolacci

Nga dy ekipet e sipërpërmendura theksohet se 26-vjeçari nuk bënte pjesë në planet e trajnerit Vincenzo Montella, pas një sezoni të vështirë me dëmtime...
video

Shikoni se çfarë bën djali i këngëtarit Labinot Tahiri [ViDeO]

LABI çdo here na paraqitet me ndonjë hit verorë apo ndonjë aksion humanitarë ,kësaj radhe ai na tregon një lëvizje të personit elastik (vet e...