18 C
Tetovo
E diel, Gusht 19, 2018

Pollozhani pas 5 viteve të kaluara te Shkëndija po i thotë lamtumirë kësaj skuadre!

Siç e thotë edhe vetë futbollisti strugan në letrën e tij lamtumirëse,  ai po ikën nga shtëpia e tij, duke lënë pas një të...

“Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” sot po realizon aksion për pastrimin e dy vendqëndrimeve...

    Iniciativa "Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit"organizoi një aksion pastrimi në këtë ditë vikendi e dielë, me datë 9 Korrik 2017, që filloi në ora...

Conti Jam i lumtur që jam pjes i ekipit të Milanit

Conti: "Jam shume i lumtur qe jam tek Milan. Mezi pres te filloj. Milanello do jete emocionues."

Barcelona me 9 mesfushorë, kërkon edhe dy të tjerë! Ja cilët janë ata(FOTO)

Barcelona është skuadra me numrin më të mëdha të mesfushorëve në La Liga Drejtuesit e Barcelonës janë duke kërkuar dy mesfushorë për sezonin e ardhshëm,...

Bakayoko lojtar i Chelsea?

Chelsa eshte shume prane transferimit te Bakayoko. Tiemoue Bakayoko do te jete transferimi i ri i Chelseas, pasi thuhet se lojtari tashme ka perfunduar ka...

Arrestohet kreu i Ballistëve Isak Luma

Sot është arrestuar kreu i “Ballistëve”, Isak Luma.  shkaku i arrestimit të Lumës ishte përleshja me tifozët e Vardarit dy vite më parë. Lajmi për...

Me fitoren 3-0, tifozat dhe Shkëndija Ja Urojnë QATOS Ditëlindjen

Skuadra 'kuqezi' me fitoren 3-0 kundër Daçias, nuk e  ndalin festën por atë e vazhdojnë në mënyrën më të mirë duke ia uruar trenerit...
video

Shkëndija fiton 3-0 Daçian

Shkëndija zhvilloi një super ndeshje në stadiumin “Mladost” në Strumicë, ku sërish nuk mungoi ndihma e tifo grupit “Ballistët”, të cilët përkrahën skuadrën e...

Ndjeket Balena “BlUe”

Nga një grup bukuroshesh (emrat e të cilave nuk i bëjmë të njohura) kanë vendosur të ndjekin Balenën "BlUe", një foto e improvizuar nga vet...

Filluan shitjet e biletave për Superkupën e Evropës ndërmjet Real Madridit dhe Manchester Unitedit

  Një ndeshje shumë e pritur që do të zhvillohet në Shkup (ndeshje kjo që do të zhvillohet në Filipi II Arena në Shkup) ku...