18 C
Tetovo
E diel, Gusht 19, 2018

Video

Video Klipe

video

Ka vdekur “Demi i tërbuar”

LaMotta është ndarë nga jetë të mërkurën në moshën 96 vjeçare, transmeton Klan Kosova.Jake LaMotta, I njoftur si Bokseri legjendar amerikan. Ish-kampioni botëror në peshat...
video

Radmila Shekerinska sy më sy me Sulmuesin Angel në sallën e gjyqit – (VIDEO)

Radmila Sheqerinska dhe Pance Angelov (I akuzuari) u takuan përsëri, për herë të parë që kur ai e pati sulmuar fizikisht në Parlament më...
video

Disa nga yjet e futbollit botëror bashkë me fëmijët e tyre! (Video)

Një video material i siguruar nga OhMyGoal.KeliNetwork, shpalosi momentet më të bukura nga ikonat e futbollit duke kaluar kohën më të cmueshmë të tyre me...
video

E dhimbshme, terror policor ndaj grave dhe femijeve ne Shkoze (Video)

Ish Kryeministri z.Sali Berisha në rrjetin e pëlqimeve në facebook ka postuar një video ku tërhiqen zvarë nga policia e shtetit Shqiptarë një grua...
video

Tundet KF Vardari (0-5) nga ZENITI (Rusi) Video Material!

Loja e mbrëshme ishte e kobshme për ekipin e Vardarit ! Që në fillim të ndeshjes, ekipi I Zenit filloi ofensivën dhe krijoi shanset,...
video

Pamjet në vazhdim janë shumë të rënda (+18FOTO-Video)

I Tërë vendi i shkatërruar nga vënia e zjarrit dhe masakrimit të cdo kujt që ju del para syve ushtrisë së Mianmarit dhe budistëve...
video

ALI Ahmeti: Koxias është një mik dhe kontribues për një rajon të paqtë dhe...

Mbase, nga të gjitha takimet me autoritetet greke ndër vite, ky i sotmi me Ministrin e Jashtëm Grek Koxias më la përshtypje shpresëdhënëse, është...
video

Mesazhi i Reisul Ulemasë, H. Sulejman ef. Rexhepit, me rastin e Kurban Bajramit, 2017

  “Allahu e ka bërë Shtëpinë e Shenjtë të Qabesë, muajin e shenjtë, kurbanin dhe shenjat e tyre vlera të përhershme për njerëzimin, në mënyrë...

Tetova me stacion modern të ngarkim-shkarkimit të mbeturinave

Mbajtëm edhe një nga premtimet kruciale të fushatës zgjedhore të vitit 2013. Premtuam dislokimin rrjedhimisht zhvendosjen e “Qendrës së ngarkim-shkarkimit” të mbeturinave të qytetit dhe...
video

Shikoni se çfarë bën djali i këngëtarit Labinot Tahiri [ViDeO]

LABI çdo here na paraqitet me ndonjë hit verorë apo ndonjë aksion humanitarë ,kësaj radhe ai na tregon një lëvizje të personit elastik (vet e...